20M 200 LED Sončne Niz Luči 2 Paket Bakrene Žice Luči Pravljice Luči Nepremočljiva Zunanji Luč niz za Božično Dekoracijo

€13.18

Ocena

Novo

Na zalogi

Daj v skupno rabo

Specifikacija

Skupna Dolžina: 20M, prostor med dvema LED: 10 cm V dolžino od vtič prvi LED: 1M DIOD Led diod: 200 LED, Moč: o 2Watt solarnimi: 2.8 V/200ma Baterije Prostornina: NI-MH baterije 1200mAh čas Polnjenja: 6 ur ( Po polno polnjenje tej luči je sposobna dela več kot 8 ur na noč ) Delovni čas: od 8 do 12 ur.Delovni Način: On/ Off / Utripajoče Nepremočljiva: YES(IP65) , jih lahko uporabite na prostem 7 X 24. Certificiranje : CE / ROHS / FCC Priložnost: za notranjo/zunanjo uporabo

PACKAGE GOSTJE : 2, NASTAVI 20M/200LEDs (10M/100M), Led Sončne Luči

OPOMBA: Ladje Iz Domačih Skladišča ( ZDA, RUSIJA, ŠPANIJA) bo v pomoč, da bi se izognili DAVČNE DAJATVE .in super hitra dostava.

** Smo vila Luči tovarne, če želite, da je Veleprodajnih cen ali padec ladijskega prometa storitev , prosimo, da samo vas prosimo, obrnite na nas. **

Pošiljko ZDA: 7-15 Dni Francija: 12days-20days Rusija:10-30 dni, Južna Amerika:30-60 dni Severna Amerika:10-20 dni Evropa:10-30 dni Azija:10-30 dni Afrika:30-60 dni Opomba:potrudili se bomo, da bi se izognili carine, vendar če se to zgodi, kupce, ki so odgovorni za to.Plačilo 1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.Vrnitev 1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev. 3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.atticus.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Oznake: mens outdoor luči, E27 rastejo, kartel vesel božič led, cob led solar, baker garland, osiden sončne niz luči, zunanji luči niz jasno, posnetki božič led, jz 100, garland led